crnogorski engleski albanski poljski ruski

Oferta

Vila ELKOM Ulqin ofron strehim të tipit apartament si dhe restorant.

Banesat janë të përbërë nga:

Dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, TV, ajër të kondicionuar, tualet dhe dush me masazh, kuzhinë plotësisht të pajisur, tarracë të gjerë si dhe pamje të bukur nga deti.

Përveç të gjithave, përdoruesve të shërbimeve të Vilës ELKOM u ipet dhe hapësirë parkimi. Mysafirët tanë kanë në dispozicion të tyre një restorant, ku mund të shijoni specialitete të kuzhinës lokale dhe mesdhetare, si dhe një përzgjedhje të madhe të pijeve alkoholike dhe lëngjeve.

Në periudhë jashtësezoninit, ju mund të përfitoni zbritje të konsiderueshme në çmim, dhe të shijoni qytetin e Ulqinit duke ndenjur tek Vila ELKOM.

Për të gjitha detajet në lidhje me listat e çmimeve dhe datat e qëndrimit tuaj në Vila ELKOM ju lutem të na kontaktoni.


Vila ELKOM Ulqin


Vila ELKOM është në dispozicionin tuaj gjatë gjithë 365 ditëve të vitit. Për shkak të cilësisë si dhe çmimeve të përballueshme për çdo buxhet,rrjedhimisht vila jonë është ndër më të njohurat, prandaj na telefononi dhe rezervoni kohën e qëndrimit tuaj me ne. ...

Lexo më shumë


Galeri


Shih Fotografi Galeri: apartamente, restorante, parkingje dhe rreth përreth vila ELKOM Ulqinit.

Lexo më shumë


Ku ndodhemi?


Ne jemi të vendosur në kilometrin e tretë të tabelës që shënon Shtojin e Poshtëm, në drejtim të Adës së Bunës (lagja II e Beogradit) përballë kthesës për plazhin MCM.Lexo më shumëKomente lexoni përshtypjet e mysafirët tanë

knjiga utisaka