crnogorski engleski albanski poljski ruski

Rreth Nesh

Vila ELKOM është në dispozicionin tuaj gjatë gjithë 365 ditëve të vitit.

Për shkak të cilësisë si dhe çmimeve të përballueshme për çdo buxhet,rrjedhimisht vila jonë është ndër më të njohurat, prandaj na telefononi dhe rezervoni kohën e qëndrimit tuaj me ne.

Vendndodhja: Villa ELKOM Ulqin është e vendosur në kilometrin e tretë të tabelës që shënon Shtojin e Poshtëm, në drejtim të Adës së Bunës (Lagja II e Beogradit) përballë kthesës së plazhit MCM. Për më shumë informata thirrni në telefonin e shtëpisë.

Në të njëjtën kohë ju po tregoni një shije të mirë duke u bashkuar me kompaninë elite - ekspert në përcaktimin e vlerave reale turistik. Ne presim që ju të na vizitoni dhe pastaj të na rekomandoni.

Ne jemi këtu për ju - Vila Elkom Ulqin.


Galeri


Shih Fotografi Galeri: apartamente, restorante, parkingje dhe rreth përreth vila ELKOM Ulqinit.

Lexo më shumë


Oferta


Vila ELKOM Ulqin ofron strehim të tipit apartament si dhe restorant. Banesat janë të përbërë nga: Dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, TV, ajër të kondicionuar, tualet dhe dush me masazh, kuzhinë plotësisht të pajisur, tarracë të gjerë si dhe pamje të bukur nga deti. ...

Lexo më shumë


Ku ndodhemi?


Ne jemi të vendosur në kilometrin e tretë të tabelës që shënon Shtojin e Poshtëm, në drejtim të Adës së Bunës (lagja II e Beogradit) përballë kthesës për plazhin MCM.Lexo më shumëKomente lexoni përshtypjet e mysafirët tanë

knjiga utisaka