crnogorski engleski albanski poljski ruski

Vila ELKOM Ulqin ju mirëpret në faqen e saj.
Ndani pak kohë për të njohur nga afër ofertën tonë, si dhe aktivitetet lidhur me marrëveshjet tona tregtare.
Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni, dhe ne do të jemi të lumtur të ju përgjigjemi.


Vila ELKOM Ulqin


Vila ELKOM është në dispozicionin tuaj gjatë gjithë 365 ditëve të vitit. Për shkak të cilësisë si dhe çmimeve të përballueshme për çdo buxhet,rrjedhimisht vila jonë është ndër më të njohurat, prandaj na telefononi dhe rezervoni kohën e qëndrimit tuaj me ne. ...

Lexo më shumë


Oferta


Vila ELKOM Ulqin ofron strehim të tipit apartament si dhe restorant. Banesat janë të përbërë nga: Dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, TV, ajër të kondicionuar, tualet dhe dush me masazh, kuzhinë plotësisht të pajisur, tarracë të gjerë si dhe pamje të bukur nga deti. ...

Lexo më shumë


Ku ndodhemi?


Ne jemi të vendosur në kilometrin e tretë të tabelës që shënon Shtojin e Poshtëm, në drejtim të Adës së Bunës (lagja II e Beogradit) përballë kthesës për plazhin MCM.Lexo më shumëKomente lexoni përshtypjet e mysafirët tanë

knjiga utisaka